Yükleniyor

Kurumsal Website


Kurumsal Website Nedir?

KKurumsal Website, bir kurumun (şirket, dernek, vakıf, şahıs işletmesi vb.) iş tanımını, portföyünü, hizmetlerini ve ürünlerini tanıtan; ziyaretçilerin kurum hakkında maksimum bilgiye en kısa zamanda erişmesini sağlayan websitelerdir.

Artık insanların bir kurumu tanımak, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bulmak için doğrudan internette araştırdığını göz önünde bulundurursak; marka bilinirliğini artırmanın en etkili yolu kurumsal bir websitedir diyebiliriz.

Kurumsal Websitenin Avantajları Nelerdir?

Daha düşük maliyet
Kurumsal websiteler marka bilinirliğini artırmada, geleneksel reklam ve tanıtımların çok daha önündedir. Çok düşük maliyetlerle, çok büyük kitlelere ulaşılabilir ve ilgili kurumla ilgili tüm gerekli bilgiler paylaşılabilir.
Kurumsal Website prestijdir
Günümüzde, bir kurumla alakalı bilgi almak için başvurulan ilk kaynak internettir. Artık insanların büyük bir çoğunluğu bir işletme hakkında bilgi sahibi olmak için doğrudan arama motorlarını ve buradan karşılarına çıkan kurumsal websiteleri kullanmaktadır. Bu açıdan, kurumsal website olmaması önemli bir prestij kaybıdır.
Daha geniş kitleler
Kurumsal websiteler, kurumların dünyaya açılan penceresidir. Dünyanın her yerinden, 7 gün 24 saat kurumla ilgili bilgiye erişilebilir. Lokasyon ayırt etmeksizin tüm dünyadan geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Website Ne Kadar Zaman Alır?

Talep edilen özellik ve ihtiyaçlara göre bir takvim oluşturulur.Ortalama olarak kurumsal bir websitenin geliştirilmesi 2-6 hafta sürmektedir.

Kurumsal bir website geliştirmeden önce nelere dikkat edilmelidir?

  • Kurumunuzu en iyi şekilde yansıtacak içerikleri oluşturma
  • Kurumsal bir websitede en önemli husus içeriktir. Websitenizin arkaplanı çok iyi kodlanmış olabilir, çok doğru bir tasarım seçimi yapılmış olabilir fakat unutmayın ki kurumunuzu tanıtacak içerikler bu işin en önemli parçasıdır.

  • Kurumunuzla özdeşleşmiş renk ve logo
  • Kurumsal websitelerde ön plana çıkması gereken kurumsal kimliğinize uygun logo ve renklerdir. Kurumsal bir website yaptırmadan önce mutlaka doğru renkleri seçip, logonuzu tasarlatmanız gerekmektedir.

Kurumsal Website Oluşturulma Süreci Nasıl İşliyor

Kurumsal Website Geliştirme Süreci

ÖN GÖRÜŞME

İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabileceğimiz birlikte proje hakkında beyin fırtınası yapabileceğimiz bir tanışma toplantısı yapılır. Toplantıya başlamadan önce taraflar arasında bir gizlilik sözleşmesi imzalanır.(Bilgilerin gizliliği adına gizlilik yükümlüğüne uyulması için gerekli tedbirler alınarak bu çerçevede yazılı prosedürler oluşturulmaktadır.)
Tanışma

Analiz ve Teknoloji Seçimi

Projenin fizibilte raporlarının hazırlanması.Projenin hangi platformlarda(IOS,ANDROİD,Hybrit) çalışacağının kararlarının verilmesi ve kullanılacak teknolojilerin seçilmesi.

Analiz

Teklif Aşaması

Hazırlanan raporların sonucunda projenin maliyeti hesaplanır.Fiyat ve işin süresini bildiren teklif dosyası iletilir.

Teklif

Sözleşme Aşaması

Şirket avukatlarımız tarafından iki tarafında çıkarları doğrultusunda bir iş sözleşmesi hazırlanıp iki tarafta da bir kopyası olacak şekilde imzalanır.

Sözleşme

Kodlama & İlk Önizleme

Projenin tasarımlarının tamamlanması ve kodlamada belirli bir noktaya gelinmesiyle müşterinin ilk önizlenimlerini almak adına projenin ilk sunumu gerçekleştirilir.Düzeltilmesi veya çıkartılması gereken noktalar(olması durumunda) belirlenir.Ve proje akışı bu düzenlemeler doğrultusunda devam eder.

KodlamaÖnizleme

Projenin Yayınlanması

Proje için müşteri onayı alındıktan sonra gerekli kurulumlar gerçekleştirilir.Ve proje belirlenen platformlarda yayına alınır.

Yayın

Destek Süreci

Projenin teslim edilmesinin ardından takip eden ilk ay boyunca ücretsiz teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır.Sonrası içinde her zaman bir telefon uzağınızda olacağız.

Destek