Yükleniyor

Sizin İçin
Ne Yapabiliriz?

Marka Bilinirliği

Prestij

Daha Fazla Satış

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı, internette bulunan sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan her türlü reklam faaliyetlerine denmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya izleyicilerini analiz etme ve onlara uyarlanmış bir strateji geliştirme, sosyal medya profilleri için içerik oluşturma ve dağıtma vb işlemleri kapsar.

Google Reklam Yönetimi

Google Reklam Yönetimi, reklam ajansları tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir.

Medya Satın Alma

Medya planlama ve satın alma, pazarlama iletişiminde hayati öneme sahip bir bölüm.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır.

Programitik Reklamcılık

Programatik reklamcılık, tamamen veriye dayalı,anlık teklifler (RTB - real time bidding) ve buna ek bazı yöntemlerle, yayıncı ve reklam veren arasında satın almayı borsalar üzerinden sağlayan reklamcılık modeli diyebiliriz.

Photoshop
95%
Google Ads
98%
Sosyal Medya
99%
Google Business
97%

Yetkinliklerimiz

Dijital pazarlama ve reklam uzmanlarımızla firmanızın bir parçası olarak çalışıyoruz.Size uygun strateji ve bütçelendirmeyi belirledikten sonra adım adım uygulamaya başlıyoruz.

4 Aşamada Marka Bilinirliğinizi ve Satışlarınızı Artıralım

Reklam ve pazarlama bir ekip işidir.Bu hizmeti bir iş ortaklığı şeklinde de düşünebilirsiniz.Firma olarak sizin ekibinizin bir parçası gibi hareket ederek en doğru sonuçları elde etmek için çalışıyoruz.

2.Aşama
TESPİT
Mevcutta kullandığınız bir yapı varsa öncelikle bunu detaylı olarak inceliyoruz.Eksik veya hatalı noktaları belirliyoruz.Kitle ve sektör analizleriniz gerçekleştirip bir tespit raporu hazırlıyoruz.
img

3.Aşama
SUNUM
Rapor sonucuna göre çözüm önerileri üreterek uygulanacak stratejiyi belirliyoruz.Daha sonra sizlere görsel ve sayısal olarak yapacaklarımızı gözlemleyebileceğiniz bir sunum organize ediyoruz.
img

4.Aşama
UYGULAMA
İki tarafın uzlaşması ile belirlediğimiz stratejiyi adım adım uyguluyoruz.
img