...

Biz Kimiz?

Rita Bilişim 2019 yılında, uzun piyasa araştırmaları sonucunda aktif faaliyetlerine başlamış bir bilişim firmasıdır. Yazılım, dijital reklam ve e-ticaret çözümleri ile sektöre hızlı bir giriş yapan firmamızı Ankara'nın gözde iş merkezlerinden Via Twins'deki merkez ofisimizde ziyaret edebilirsiniz.

Vizyonumuz

Rita Bilişim olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla önce Türkiye'de daha sonra ise faaliyet gösterdiğimiz diğer ülkelerde lider bilişim firması konumuna erişmektir. Bu doğrultuda temel ilkelerimiz; birlik, bütünlük, sorumluluk, yaratıcılık ve anlayıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun çözüm önerilerini sunan ve akabinde bu çözümleri hayata geçirme konusunda her türlü teknik desteği ve danışmanlık hizmetini dünya standartlarına uygun şekilde veren bir kurum olmaktır.

Özel Yazılım Geliştirme SüreçlerimizAnaliz

Projeye başlamadan önce yapılan görüşmelerden sonra planlanan projenin tanımlarının yapıldığı aşamaya geçilir.Projede istenilen fikrin ne olduğu ve amacının tanımlandığı aşamadır. Çünkü aynı fikirden bahsedilmiyorsa farklı sonuçlara varılabilir. Bu tanımlar üzerine bir tasarım vardır.Problemin tanımlandığı veya yaşam döngüsünün tanımlandığı sistemin veyahut yazılımın tanımlandığı aşamadır.

Geliştirme

Bu aşama, yazılım projeleri için kodlama olarak başlandığı ilk örneklerinin çıkmaya başlandığı aşama olarak düşünülebilir. Tasarım aşamasında karar verilen ortama uygun olarak, yine tasarım aşamasında verilen kararlar doğrultusunda projenin gerçekleştirilmesine başlanır. Bir anlamda daha önceden mimari projesi tamamlanmış inşaatın gerçekten yapılmaya başladığı aşamadır, projelerinin kodlandığı aşamadır.

Test ve Teslim

Sistemin artık gerçek hayata geçtiği aşamadır. Sistem veya yazılım hayat içinde bir yer edinir. Bir şirkette kullanılacak yazılımdan bahsediliyorsa şirketle ilgili birimlerin yazılımla ilgili eğitimlerin alınması, donanımlarının temin edilmesi, bağlantılı olduğu birimlerin buna entegre edilmesi, başka yazılımlarla bir entegrasyonu varsa bunun sağlanması ve veri tabanı bağlantıları gibi pek çok adım bu aşamada ele alınır.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?© 2019. Rita Bilişim | Tüm Hakları Saklıdır