...

Hizmetlerimiz

Temel Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanın hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu yansıtan ve müşterilerin firma ile ilgili iyi bir ilk izlenim edinmesini sağlayan çalışmaların bütünüdür.

Kurumsal kimlik hem B2B hem de B2C pazarlama alanında firmayı görünür kılmayı hem de müşteriler arasındaki bilinirliği artırmayı hedefler. Bu sebeple kurumsal kimliği olmayan bir firma için tanınmak ve büyümek neredeyse imkansızdır.

Web Uygulamaları

Web uygulamaları, internet ağı aracılığı ile erişilen programlara verilen genel bir isimdir. Alışılmış programlara göre daha pratik olan web uygulamaları oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Web uygulamaları, herhangi bir program kurma, yükleme veya gelişmiş bir teknolojiye ihtiyaç duymaksızın kullanılabilir. Bu sebepten dünyanın neresinde olursanız olun yalnızca internet bağlantısı ile web uygulamasını kullanabilirsiniz.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret, herhangi bir ürün veya hizmete saniyeler içerisinden internet üzerinden ulaşmayı ve sipariş vermeyi sağlayan bir alışveriş yönetimidir. Geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla oldukça maliyetsizdir.

İnternetin yaygınlaşması ile e-ticarete olan talep de günden güne artmaktadır. Günümüzde hemen herkes müşteri veya satıcı olarak bir e-ticaret platformunu kullanmaktadır.

Özel Yazılımlar

Özel yazılımlar, firmaların kendi iş süreçlerine ve bu süreç içerisinde oluşan ihtiyaçlara yönelik özel olarak geliştirilen ve oluşacak yeni durumlara göre yapılandırılan yazılımlardır.

Bu yazılımlar sayesinde şirketler, işlerini bulundukları mevcut noktadan çok daha ileriye kısa sürede taşıyabilirler. Çünkü özel yazılımlar tam olarak o şirketin istediği değişiklikler, eklemeler ve çıkarmalar göz önünde bulundurularak geliştirilir.

Google Ads

Google Ads, google tarafından sunulan bir reklamcılık hizmetidir. Google Ads ile reklam verilen kullanıcıların reklamları, aranan kelime ile ilişkilendirilerek arama sayfasında sonuçların en üstünde ve en altında yer almaktadır.

Bu reklamlar sayesinde firmalar, kendi belirledikleri bütçeye göre hedefledikleri müşteri kitlesine en hızlı ve etkili şekilde ulaşırken hem zaman hem de maddi kazanç elde ederler.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı, internet üzerinden erişilen sosyal paylaşım siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapılan her türlü reklam faaliyetine verilen ortak addır.


Günümüzde internet ve sosyal medya kullanımının oldukça yaygınlaşmasıyla birlikte, başta Facebook ve Instagram olmak üzere sosyal medya reklamcılığına olan talep gittikçe artmaktadır.

© 2019. Rita Bilişim | Tüm Hakları Saklıdır