YükleniyorMİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun çözüm önerilerini sunan ve akabinde bu çözümleri hayata geçirme konusunda her türlü teknik desteği ve danışmanlık hizmetini dünya standartlarına uygun şekilde veren bir kurum olmaktır.

VİZYONUMUZ

Rita Bilişim olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla önce Türkiye'de daha sonra ise faaliyet gösterdiğimiz diğer ülkelerde lider bilişim firması konumuna erişmektir. Bu doğrultuda temel ilkelerimiz; birlik, bütünlük, sorumluluk, yaratıcılık ve anlayıştır.

Rita Bilişim Kimdir?

Rita Bilişim 2019 yılında, uzun piyasa araştırmaları sonucunda aktif faaliyetlerine başlamış bir bilişim firmasıdır. Yazılım, dijital reklam ve e-ticaret çözümleri ile sektöre hızlı bir giriş yapan firmamızı Ankara'nın gözde iş merkezlerinden Via Twins'deki merkez ofisimizde ziyaret edebilirsiniz.

Uzman Kadro

%50'sini yazılım eğitmenlerinin oluşturduğu yazılım ekibimizle ihtiyaçlarınıza yönelik yazılımlar üretmekteyiz.

Teknoloji&Güvenlik

Projelerimizde en son çıkan teknolojileri kullanarak ve güvenlik zaafiyetlerini minimuma indirerek uzun yıllar kullanabileceğiniz uygulamar geliştriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin isteklerini doğru anlayarak yazılım konusundaki ihtiyaçlarını titizlikle yerine getiriyoruz.

Destek

Müşterilerimizle ilişkimiz işi alana kadar değil işin tesliminden sonrada devam etmektedir.Her zaman bir telefon uzağınızdayız.

client
client
client
client
client
client
client
client

Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına sektörde lider firmalarla anlaşmalar yaparak işimizde en iyisi olmayı hedefliyoruz.

Teknoloji Ortaklarımız

Ekibimiz

img